strivectin ürünler

StriVectin Medikal Cilt Bakımı: Daha Fazla Bilim Daha Az Kırışıklık

Dr. Elaine Jacobson & Dr. Myron (Mike) Jacopson

Dr. Elaine Jacobson ve Dr. Myron (Mike) Jacobson, Kuzey Teksas Sağlık Bilimi Merkezi, Kentucky Üniversitesi ve Arizona Üniversitesi'nde Profesör olarak görev yapmıştır. Araştırmalarında Niacin ve Niacin türevi moleküllerin insan sağlığı üzerindeki rolünü anlamaya yoğunlaşmışlardır ve bugün Strivectin NIA-114 Yaşını Göstermeyen Cilt Denklemi Strivectin'e patentli molekül NIA_114*, StriVectin kurucuları Jacobson'ların 25 yıllık bilimsel araştırmaları sonucu keşfedilmiştir.

NIA-114 molekülü, cilt kanseri araştırmaları sırasında, cilt kanserini önleyici madde olarak değerlendirilmek üzere seçilmiş ve bu çalışmalar bu molekülün cilt biyolojisi alanında yeni fonksiyonlarının keşfedilmesine yol açmıştır. Cilt katmanlarının yeniden oluşturulmasına yardımcı olması amacıyla kullanılarak, yaşlanma etkileriyle savaşma gücünü kanıtlamıştır.

NIA-114 her üründe, o ürüne özel bilimsel formüllerle birleştirilerek, etken maddelerin cilde yüksek oranda ulaştırılmasını sağlıyor. Bu da, daha sağlıklı cilt hücreleri ve daha güçlü bir bariyer oluşturan doğal onarım süreçlerini harekete geçiriyor. DNA onarımı, NIA-114 molekülleri ile cilt hücrelerinin içerisinde gerçekleşiyor. Böylece, cilt bariyeri güçlendiriliyor, nem içeride tutuluyor ve cilt daha korunuyor. Sonuç; yaşlanma etkileriyle daha da yoğun bir şekilde savaşan cilt, yaşını göstermiyor ve sağlığına kavuşmuş oluyor.

>> StriVectin hakkında daha detaylı bilgi için tıklayın.

strivectin ödül